Seoul 1988
Athletics

If a link appears in the column "Details", click on "HTML" or "PDF" to obtain the whole course of this event.

Event Gold Silver Bronze Details
Men's 100 m 1A FR of Germany
Lubbering, Hans
USA
Dodson, Bart
Switzerland
Kueschall, Rainer
Men's 100 m 1B Great Britain
Carruthers, Peter
Australia
Vallelonga, Vincenzo
USA
Furbish, William
Men's 100 m 1C USA
Dorman, Randy
Canada
Beaudoin, Andre
Netherlands
Duyvestijn, Theo
Men's 100 m 2 FR of Germany
Marklein, Errol
Canada
Quessy, Marc
USA
Gibson, Bob
Men's 100 m 3 FR of Germany
Figl, Robert
Sweden
Lofstrom, Lars
South Korea
Hong, Duk Ho
Men's 100 m 4 South Korea
Yu, Hee Sang
Netherlands
Kleinheerenbrink, Jan
South Korea
Kim, Byung Woo
Men's 100 m 5-6 South Korea
Lee, Bong Ho
Bahrain
Sultan, Adel
Brazil
Loiveira da Silva, Iranilson
Men's 100 m A1-3A9L2 Canada
Westley, Daniel
France
Badid, Mustapha
Sweden
Ericsson, Hakan
Men's 100 m A2A9 USA
Schaffhauser, Todd
Australia
McGregor, Kerrod
Austria
Siegl, Andreas
Men's 100 m A4A9 USA
Oehler, Dennis
Australia
Lowe, Adrian
Great Britain
Barrett, Robert
Men's 100 m A5A7 Poland
Szlezak, Jerzy
FR of Germany
Bergamo, Matthias
China
Qiu, Xuewen
Men's 100 m A6A8A9L4 Great Britain
Coultas, Nigel
Canada
Wiebe, William
Australia
Nugent, Rodney
Men's 100 m B1 USSR
Riabochtan, Victor
USSR
Sevastianov, Sergei
Japan
Minami, Yukio
Men's 100 m B2 USSR
Mokhir, Alexandre
USA
Asbury, Andre
Brazil
Paz, Marcelino
Men's 100 m B3 Australia
Goodman, David
FR of Germany
Mehlmann, Uwe
Italy
Manganaro, Aldo
Men's 100 m C2 USA
Osborn, David
Denmark
Justesen, Mogens
Ireland
Jordan, Darrin
Men's 100 m C3 Canada
Bone, Jamie
Sweden
Boman, Par
Canada
Severin, David
Men's 100 m C4-5 Canada
Easton, Robert
Canada
Johner, Michael
USA
Larson, David
Men's 100 m C6 Denmark
Thomsen, Henrik
Great Britain
Keay, Colin
Japan
Matsui, Naoki
Men's 100 m C7 Iceland
Gunnarsson, Haukur
France
Bapte, Michel
Hong Kong
Cheung, Yiu Cheung
Men's 100 m C8 South Korea
Son, Hoon
Portugal
Rebelo, Jose
USA
Dieti, Thomas
Men's 200 m 1A FR of Germany
Lubbering, Hans
FR of Germany
Obert, Gunther
Switzerland
Forni, Giuseppe
Men's 200 m 1B Canada
Raymond, Serge
Sweden
Mattsson, Jan-Owe
USA
Froendt, Bruce
Men's 200 m 1C Canada
Beaudoin, Andre
New Zealand
Minifie, Stuart
USA
Ray, Darrell
Men's 200 m 2 FR of Germany
Marklein, Errol
FR of Germany
Petersen, Wolfgang
Australia
Nugent, Michael
Men's 200 m 3 Sweden
Lofstrom, Lars
Belgium
van Winkel, Paul
FR of Germany
Figl, Robert
Men's 200 m 4 Netherlands
Kleinheerenbrink, Jan
Mexico
Mendoza, Saul
Mexico
Gordian, Aaron
Men's 200 m 5-6 Switzerland
Nietlispach, Franz
South Korea
Lee, Bong Ho
Mexico
Rios, Jose Manuel
Men's 200 m A1-3A9L2 France
Badid, Mustapha
Canada
Wesley, Daniel
Sweden
Ericsson, Hakan
Men's 200 m A4A9 USA
Oehler, Dennis
Australia
Lowe, Adrian
Great Britain
Barrett, Robert
Men's 200 m A5A7 Poland
Szlezak, Jerzy
FR of Germany
Bergamo, Matthias
China
Qiu, Xuewen
Men's 200 m A6A8A9L4 Great Britain
Coultas, Nigel
Finland
Jauhiainen, Harri
Australia
Nugent, Rodney
Men's 200 m C2 USA
Osborn, David
Ireland
Jordan, Darrin
Denmark
Justesen, Mogens
Men's 200 m C3 Canada
Bone, Jamie
USA
Rivera, Rene
Sweden
Boman, Par
Men's 200 m C4-5 Canada
Easton, Robert
Canada
Vendetti, Gino
Canada
Johner, Michael
Men's 200 m C6 Great Britain
Keay, Colin
Denmark
Thomsen, Henrik
Great Britain
Robertson, Gordon
Men's 200 m C7 Australia
Hill, Bradley
South Korea
Kang, Sung Kook
Iceland
Gunnarsson, Haukur
Men's 200 m C8 South Korea
Son, Hoon
Portugal
Rebelo, Jose
Australia
Biancucci, Robert
Men's 400 m 1A FR of Germany
Obert, Gunther
FR of Germany
Lubbering, Hans
FR of Germany
Koeberle, Heinrich
Men's 400 m 1B Canada
Gerein, Clayton
Canada
Stubel, Daryl
Sweden
Mattsson, Jan-Owe
Men's 400 m 1C USA
Worthington, Jeff
Canada
Beaudoin, Andre
USA
Ray, Darrell
Men's 400 m 2 FR of Germany
Marklein, Errol
USA
Espinosa, Richard
Great Britain
Hallam, Chris
Men's 400 m 3 Belgium
van Winkel, Paul
FR of Germany
Figl, Robert
Sweden
Lofstrom, Lars
Men's 400 m 4 France
Amarouche, Farid
Netherlands
Keen, Roelof
Netherlands
Kleinheerenbrink, Jan
Men's 400 m 5-6 Switzerland
Nietlispach, Franz
USA
Anderson, John
South Korea
Lee, Bong Ho
Men's 400 m A1-3A9L2 Sweden
Ericsson, Hakan
Canada
Wesley, Daniel
Canada
Vince, Ted
Men's 400 m A4A9 USA
Oehler, Dennis
Australia
Lowe, Adrian
Australia
O'Sullivan, Andrew
Men's 400 m A5A7 Canada
Tiessen, Jeff
Poland
Szlezak, Jerzy
Yugoslavia
Adzic, Slobodan
Men's 400 m A6A8A9L4 Finland
Jauhiainen, Harri
Great Britain
Coultas, Nigel
South Korea
Kim, Duk Ki
Men's 400 m B1 USSR
Riabochtan, Victor
Brazil
Gualberto, Cesar Antonio
Italy
Costa, Clavno
Men's 400 m B2 Austria
Prall, Kurt
Brazil
Riberio, Elmo
USSR
Pomykalov, A.
Men's 400 m B3 Great Britain
Butler, Simon
USA
Pegram, Brian
Australia
Walsh, Jason
Men's 400 m C2 USA
Osborn, David
Denmark
Justesen, Mogens
Ireland
Jordan, Darrin
Men's 400 m C3 Canada
Bone, Jamie
USA
Rivera, Rene
Canada
Severin, David
Men's 400 m C4-5 USA
Larson, David
Canada
Johner, Michael
USA
White, Brian
Men's 400 m C6 Great Britain
Keay, Colin
Great Britain
Robertson, Gordon
Tunisia
Elabed, Monaam
Men's 400 m C7 South Korea
Kang, Sung Kook
Australia
Hill, Bradley
Iceland
Gunnarsson, Haukur
Men's 400 m C8 USA
Dietz, Thomas
Australia
Biancucci, Robert
Portugal
Rebelo, Jose
Men's 800 m 1A FR of Germany
Obert, Gunther
FR of Germany
Lubbering, Hans
FR of Germany
Koeberle, Heinrich
Men's 800 m 1B Canada
Gerein, Clayton
Switzerland
Schmid, Peter
Sweden
Mattsson, Jan-Owe
Men's 800 m 1C USA
Worthington, Jeff
USA
Brewer, John
Canada
Beaudoin, Andre
Men's 800 m 2 Canada
Clark, Paul
Switzerland
Frei, Heinz
FR of Germany
Petersen, Wolfgang
Men's 800 m 3 Belgium
van Winkel, Paul
Sweden
Lofstrom, Lars
Canada
Viger, Andre
Men's 800 m 4 USA
Ibarra, Rafael
France
Amarouche, Farid
Mexico
Mendoza, Saul
Men's 800 m 5-6 Switzerland
Nietlispach, Franz
USA
Anderson, John
Canada
Adams, Jeffrey
Men's 800 m A1-3A9L2 Canada
Westley, Daniel
Sweden
Ericsson, Hakan
USA
Orr, Kevin
France
Couprie, Philippe
Men's 800 m A6A8A9L4 Spain
Marin, Angel
Finland
Jauhiainen, Harri
France
Arvier, Jean-Yves
Men's 800 m B1 Great Britain
Matthews, Robert
Italy
Costa, Clavno
Canada
Myette, Keith
Men's 800 m B2 Great Britain
Thatcher, Noel
USSR
Pomykalov, A.
France
Pavon, Michel
Men's 800 m B3 Great Britain
Hamilton, Anthony
USSR
Timerboulatov, Farzat
USA
Branch, Tyrone
Men's 800 m C2 USA
Osborn, David
Denmark
Justesen, Mogens
Canada
Thomas, Ken
Men's 800 m C7 Belgium
Govaerts, Benny
South Korea
Kang, Sung Kook
Canada
Mearns, Robert
Men's 800 m C8 Australia
Biancucci, Robert
USA
Pittman, Keith
Spain
Salmeron, Javier
Men's 1,500 m 1A FR of Germany
Koeberle, Heinrich
FR of Germany
Obert, Gunther
USA
Dodson, Bart
Men's 1,500 m 1B Canada
Raymond, Serge
Canada
Gerein, Clayton
Switzerland
Schmid, Peter
Men's 1,500 m 1C USA
Worthington, Jeff
USA
Brewer, John
Australia
Dufty, Alan
Men's 1,500 m 2 Switzerland
Frei, Heinz
Canada
Clark, Paul
FR of Germany
Petersen, Wolfgang
Men's 1,500 m 3 Sweden
Lofstrom, Lars
Belgium
van Winkel, Paul
FR of Germany
Golombek, Gregor
Men's 1,500 m 4 France
Amarouche, Farid
France
Poitevin, Jean Francois
USA
Courtney, Robert
Men's 1,500 m 5-6 Switzerland
Nietlispach, Franz
USA
Anderson, John
Canada
Adams, Jeffrey
Men's 1,500 m A1-3A9L2 France
Badid, Mustapha
Canada
Westley, Daniel
France
Couprie, Philippe
Men's 1,500 m A6A8A9L4 Spain
Marin, Angel
Finland
Pirttijarvi, Kai
Egypt
Ahmed, Sameh
Men's 1,500 m B1 Great Britain
Matthews, Robert
Norway
Loevaas, Terje
Norway
Kibuuka, Tofiri
Men's 1,500 m B2 Spain
Ruiz, Mariano
Great Britain
Thatcher, Noel
France
Pavon, Michel
Men's 1,500 m B3 Great Britain
Hamilton, Anthony
USSR
Timerboulatov, Farzat
USA
Branch, Tyrone
Men's 1,500 m C7 Belgium
Govaerts, Benny
Yugoslavia
Kocmut, Rudolf
Canada
Mearns, Robert
Men's 1,500 m C8 Finland
Lehto, Ari
Ireland
McGuinness, John
Great Britain
Syndercombe, Stephen
Men's 5,000 m 1A FR of Germany
Koeberle, Heinrich
FR of Germany
Lubbering, Hans
FR of Germany
Obert, Gunther
Men's 5,000 m 1B Canada
Gerein, Clayton
Sweden
Mattsson, Jan-Owe
Switzerland
Schmid, Peter
Men's 5,000 m 1C USA
Worthington, Jeff
FR of Germany
Kastner, Johann
Italy
Addaris, Carmelo
Men's 5,000 m 2 FR of Germany
Petersen, Wolfgang
Switzerland
Frei, Heinz
FR of Germany
Marklein, Errol
Men's 5,000 m 3 Belgium
van Winkel, Paul
FR of Germany
Golombek, Gregor
Canada
Viger, Andre
Men's 5,000 m 4 France
Amarouche, Farid
France
Poitevin, Jean Francois
Mexico
Mendoza, Saul
Men's 5,000 m 5-6 Switzerland
Nietlispach, Franz
Mexico
Rios, Jose Manuel
Netherlands
van Breemen, Iwan
Men's 5,000 m A1-3A9L2 France
Badid, Mustapha
Canada
Westley, Daniel
USA
Orr, Kevin
Men's 5,000 m A6A8A9L4 Spain
Marin, Angel
South Korea
Hwang, Hyun Sik
Yugoslavia
Adzic, Slobodan
Men's 5,000 m B1 Great Britain
Matthews, Robert
Norway
Kibuuka, Tofiri
Norway
Loevaas, Terje
Men's 5,000 m B2 Spain
Ruiz, Mariano
France
Pavon, Michel
USSR
Pomykalov, A.
Men's 5,000 m B3 USA
Talbott, Carlos
Great Britain
Farnell, Mark
USA
Stansell, Leamon
Men's 10,000 m 2 Switzerland
Frei, Heinz
FR of Germany
Petersen, Wolfgang
Switzerland
Berset, Jean-Marc
Men's 10,000 m 3 FR of Germany
Golombek, Gregor
Canada
Viger, Andre
Switzerland
Scheidegger, Urs
Men's 10,000 m 4 France
Poitevin, Jean Francois
France
Amarouche, Farid
Finland
Dahlberg, Antti
Men's 10,000 m 5 Netherlands
van Breemen, Iwan
USA
Puffenberger, John
Kuwait
Ahmad, Nezar
Men's 10,000 m A6A8A9L4 South Korea
Hwang, Hyun Sik
Finland
Naranen, Jari
France
Arvier, Jean-Yves
Men's 4x100 m Relay 2-6 FR of Germany
Figl, Robert
Golombek, Gregor
Petersen, Wolfgang
Marklein, Errol
South Korea
Hong, Duk Ho
Kim, Byung Woo
Yu, Min Ho
Lee, Bong Ho
USA
Yilla, Abu
Epperson, Frank
Courtney, Robert
Gibson, Bob
Men's 4x100 m Relay 1A-1C USA
Furbish, William
Ray, Darrell
Dodson, Bart
Worthington, Jeff
Australia
Vallelonga, Vincenzo
Dufty, Alan
Cordukes, Richard
Desanto, Michael
Italy
Addaris, Carmelo
de Vidi, Alvise
Rossi, Rodolfo
Maisto, Gennaro
Men's 4x100 m Relay A2A4-7 Australia
Lowe, Adrian
Nugent, Rodney
Parsons, Nigel
Smart, Jason
China
Sun, Chang Ting
Qin, Zhongxing
Yang, Shaomin
Qiu, Xuewen
USA
Alsup, Ronnie
Hoang, Rick
Oehler, Dennis
Bulow, Matthew
Men's 4x100 m Relay C7-8 South Korea
Hong, Duk Kwun
Kang, Sung Kook
Song, Soon Dal
Son, Hoon
USA
Pittman, Keith
Taylor, Gregoy
Row, Scott
Dietz, Thomas
Hong Kong
Chan, Wai Hung
Cheung, Yiu Cheung
Chang, Siu Hung
Chan, Shing Chung
Men's 4x200 m Relay 2-6 FR of Germany
Petersen, Wolfgang
Marklein, Errol
Figl, Robert
Golombek, Gregor
Switzerland
Cavicchia, Vince
Muller, Guido
Scheidegger, Urs
Nietlispach, Franz
South Korea
Hong, Duk Ho
Kim, Byung Woo
Lee, Bong Ho
Yu, Hee Sang
Men's 4x200 m Relay 1A-1C USA
Monroe, Russ
Young, Dylan
Dodson, Bart
Worthington, Jeff
Switzerland
Walter, Eric
Kueschall, Rainer
Joggi, Daniel
Schmid, Peter
Australia
Vallelonga, Vincenzo
Cordukes, Richard
Dufty, Alan
Desanto, Michael
Men's 4x400 m Relay 2-6 FR of Germany
Golombek, Gregor
Petersen, Wolfgang
Winfried, Sigg
Figl, Robert
Switzerland
Muller, Guido
Berset, Jean-Marc
Scheidegger, Urs
Nietlispach, Franz
USA
Courtney, Robert
Trijillo, Mike
Carpenter, Phil
Ibarra, Rafael
Men's 4x400 m Relay A2A4-7 Australia
Parsons, Nigel
O'Sullivan, Andrew
Lowe, Adrian
Nugent, Rodney
China
Wang, Hui Yun
Sun, Chang Ting
Qiu, Xuewen
Qin, Zhongxing
FR of Germany
Berg, Matthias
Buchin, Max
Hecker, Axel
Johann, Jurgen
Men's Marathon 1A FR of Germany
Koeberle, Heinrich
Switzerland
Kueschall, Rainer
USA
Dodson, Bart
Men's Marathon 1B Canada
Raymond, Serge
Sweden
Mattsson, Jan-Owe
Canada
Gerein, Clayton
Men's Marathon 1C USA
Brewer, John
Australia
Dufty, Alan
FR of Germany
Kastner, Johann
Men's Marathon 2 Canada
Quessy, Marc
Canada
Clark, Paul
USA
Trujillo, Michael
Men's Marathon 3 Canada
Viger, Andre
Switzerland
Scheidegger, Urs
USA
Carpenter, Phil
Men's Marathon 4 France
Poitevin, Jean Francois
France
Amarouche, Farid
USA
Ibarra, Rafael
Men's Marathon 5-6 USA
Puffenberger, John
USA
Foran, Tom
Austria
Schrattenecker, Georg
Men's Marathon A1-3A9L1-2 France
Badid, Mustapha
France
Couprie, Philippe
Canada
Vince, Ted
Men's Marathon B1 Norway
Gaasemyr, Joerund
Israel
Jakubovich, David
Brazil
Sestrem, Carlos Roberto
Men's Marathon B2 Great Britain
Brunt, Stephen
France
Collet, Paul
New Zealand
Mills, David
Men's Marathon B3 USA
Talbott, Carlos
Great Britain
Farnell, Mark
Poland
Miech, Wieslaw
Men's Cross Country 3,000 m C6 Great Britain
Sands, James
South Korea
Kim, Dae Kwan
Tunisia
Elabed, Monaam
Men's Cross Country 5,000 m C7 Belgium
Govaerts, Benny
FR of Germany
Carius, Dieter
Canada
Howe, David
Men's Cross Country 5,000 m C8 Finland
Lehto, Ari
Great Britain
McConnell, Gerard
Ireland
McGuinness, John
Men's Slalom 1A Bahrain
Al Saqer, Khaled
Argentina
Maslup, Carlos
Bahrain
Alhasan, Ali
Men's Slalom 1B Japan
Onodera, Akihiko
Switzerland
Walter, Eric
Australia
Vallelonga, Vincenzo
Men's Slalom 1C Japan
Hashiba, Kiichiro
Kuwait
Al-Naser, Tareq
Italy
Addaris, Carmelo
Men's Slalom 2 South Korea
Jung, In Kwon
New Zealand
Condon, Graham
Japan
Kanazawa, Kazumi
Men's Slalom 3 Japan
Hayashi, Seiji
Japan
Ishii, Takao
Japan
Iwasaki, Takeshi
Men's Slalom 4 Japan
Takemura, Katsuaki
Sweden
Johansson, Rolf
Japan
Fujikawa, Yasuhiro
Men's Slalom 5-6 Switzerland
Nietlispach, Franz
Kuwait
Ahmad, Nezar
Japan
Nozaki, Teruo
Men's Slalom C1 Denmark
Jorgensen, Henrik
Great Britain
Hudson, Terry
Canada
Robinson, Terry
Men's Slalom C2 Ireland
Jordan, Darrin
USA
Osborn, David
Denmark
Siddiqi, Mansoor
Men's Slalom C4-5 USA
Owens, Eric
Great Britain
Burns, Norman
Australia
van Eldik, Matthew
Men's High Jump A2A9 Canada
Boldt, Arnold
Austria
Siegl, Andreas
FR of Germany
Beltiz, Gunther
Men's High Jump A4A9 USA
Alsup, Ronnie
Australia
Hackett, Michael
FR of Germany
Johann, Jurgen
Men's High Jump A6A8A9L6 Great Britain
Coultas, Nigel
China
Yang, Shaomin
Australia
Nugent, Rodney
Men's High Jump B1 Italy
Sacchetto, Italo
Indonesia
Abdulaziz, Hadi
Japan
Minani, Yukio
Men's High Jump B2 USSR
Kalmykov, Vadim
FR of Germany
Antlitz, Norbert
Japan
Horiuchi, Masanobi
Men's High Jump B3 USSR
Chepel, Oleg
Japan
Nakamura, Hiroaki
Belgium
de Meersman, Danny
Men's Long Jump A2A9 USA
Mead, Albert
Canada
Boldt, Arnold
Australia
McGregor, Kerrod
Men's Long Jump A4A9 USA
Alsup, Ronnie
China
Sun, Chang Ting
USA
Bulow, Matthew
Men's Long Jump A6A8A9L6 Australia
Nugent, Rodney
China
Yang, Shaomin
Greece
Toptsis, Georgios
Men's Long Jump B1 Japan
Ozaki, Mineho
Spain
Delgado, Antonio
USSR
Riabochtan, Victor
Men's Long Jump B2 USSR
Kalmykov, Vadim
USA
Asbury, Andre
Japan
Mita, Yukio
Men's Long Jump B3 USSR
Chepel, Oleg
FR of Germany
Striegel, Ulrich
Great Britain
Butler, Simon
Men's Long Jump C7 France
Bapte, Michel
Finland
Makinen, Antti
Finland
Solmari, Timo
Men's Long Jump C8 South Korea
Son, Hoon
USA
Dietz, Thomas
USA
Pittman, Keith
Men's Triple Jump A6A8A9L6 Australia
Nugent, Rodney
China
Yang, Shaomin
China
Qin, Zhongxing
Men's Triple Jump B1 Japan
Ozaki, Mineho
USSR
Sevastianov, Sergei
Spain
Rodriguez, Jose Manuel
Men's Triple Jump B2 USSR
Kalmykov, Vadim
Japan
Mita, Yukio
Yugoslavia
Pehar, Ante
Men's Triple Jump B3 FR of Germany
Striegel, Ulrich
Bulgaria
Angelov, Donko
Japan
Otsuka, Shoichi
Men's Shot Put 1A FR of Germany
Weber, Edund
Argentina
Haylan, Jose Daniel
Great Britain
Richardson, James
Men's Shot Put 1B Canada
Reelie, Richard
USA
Heir, Douglas
USA
Diaz de Leon, Gabriel
Men's Shot Put 1C Brazil
Pereira, Luis Claudio
FR of Germany
Henker, Siegmar
New Zealand
Buchanan, Grant
Men's Shot Put 2 Australia
Wallrodt, Bruce
Great Britain
McNicholas, Kevan
Kuwait
Al-Enezi, Mubarak
Men's Shot Put 3 Sweden
Laveborn, Mats
Finland
Saleva, Mikael
Canada
McKeown, Stewart
Men's Shot Put 4 Canada
Martinez, Jacques
USA
Astrada, Arnold
Great Britain
Hopkins, Terence
Men's Shot Put 5 Poland
Kowalik, Jacek
Great Britain
Guild, Ernest
Egypt
Mohamed, Mohamed Abdulla
Men's Shot Put 6 Kuwait
Al-Enezi, Husain
Israel
Wolf, Nachman
Kuwait
Al-Ali, Ayad
Men's Shot Put A1-3A9L3 Austria
Pichler, Walter
USA
Jerome, John
Canada
Belanger, John
Men's Shot Put A2A9 FR of Germany
Simonazzi, Roberto
Hungary
Nanasi, Istvan
Poland
Zmitrowicz, Andrzej
Men's Shot Put A3A9 FR of Germany
Burschgens, Hubert
Ireland
Tynan, Ronan
China
Zhao, Bin
Men's Shot Put A4A9 Japan
Yamamoto, Yuichi
Indonesia
Soeparni
USA
Ison, Scott
Men's Shot Put A6A8A9L6 Poland
Dabrowski, Jerzy
Japan
Ogura, Toshiaki
FR of Germany
Nuss, Thomas
Men's Shot Put B1 USA
Neppl, James
USA
Ruffalo, Richard
Finland
Kujala, Pekka
Men's Shot Put B2 Bulgaria
Sakelarov, Gueorgui
Finland
Vainio, Urpo
Poland
Godlewski, Andrzej
Men's Shot Put B3 Great Britain
Ward, Jonathan
Hungary
Nagy, Denes
Australia
Short, Russell
Men's Shot Put C2 South Korea
Park, Se Ho
Ireland
Leahy, Thomas
Kuwait
Khaled, Khaled
Men's Shot Put C3 Ireland
Costello, Martin
USA
Laing, Phillip
FR of Germany
Spangler, Walter
Men's Shot Put C4 Great Britain
Walker, Michael
Norway
Anundsen, Ragnar
Ireland
Naughton, Gerard
Men's Shot Put C5 USA
Johnson, Denton
Great Britain
Williams, Paul
Austria
Atteneder, Momfred
Men's Shot Put C6 Belgium
Hermans, Alex
FR of Germany
Bohlander, Heinz
Brazil
Neto, Sebastiao Antonio
Men's Shot Put C7 Austria
Scheiber, Anton
Finland
Solmari, Timo
Netherlands
Sybes, Ruud
Men's Shot Put C8 Finland
Luukkanen, Marko
USA
McDevitt, Michael
USA
Dietz, Thomas
Men's Shot Put L4 FR of Germany
Hermann, Peter
Great Britain
Hayden, Ian
Great Britain
Lessiter, Brian
Men's Shot Put L5 FR of Germany
Mimberg, Dirk
FR of Germany
Guhl, Rainer
Iran
Hadizadeh, Ali Asghar
Men's Discus 1A FR of Germany
Weber, Edund
Argentina
Haylan, Jose Daniel
Argentina
Maslup, Carlos
Men's Discus 1B Canada
Reelie, Richard
USA
Heir, Douglas
USA
Diaz de Leon, Gabriel
Men's Discus 1C Brazil
Pereira, Luis Claudio
FR of Germany
Henker, Siegmar
New Zealand
Buchanan, Grant
Men's Discus 2 Ireland
Twomey, John
Canada
Schaff, Gary
Australia
Wallrodt, Bruce
Men's Discus 3 Iran
Nourafshan, Mokhtar
Canada
McKeown, Stewart
Iran
Chavoshi, Saiid Reza
Men's Discus 4 Austria
Grieb, Luis
Australia
Giddy, Terry
Canada
Martinez, Jacques
Men's Discus 5 Egypt
Mohamed, Mohamed Abdulla
Great Britain
Harris, John
France
van den Abbeele, Rudi
Men's Discus 6 Israel
Wolf, Nachman
Kuwait
Al-Ali, Ayad
Australia
Ahrens, Rene
Men's Discus A1-3A9L3 Austria
Pichler, Walter
Canada
Belanger, John
Iran
Samavati, Hassan
Men's Discus A2A9 Australia
McGregor, Kerrod
FR of Germany
Simonazzi, Roberto
Australia
Eden, John
Men's Discus A3A9 Ireland
Tynan, Ronan
China
Zhao, Bin
FR of Germany
Burschgens, Hubert
Men's Discus A4A9 China
Yao, Zhen Yu
FR of Germany
Joseflak, Hans
USA
Ison, Scott
Men's Discus A6A8A9L6 Poland
Dabrowski, Jerzy
FR of Germany
Nuss, Thomas
Finland
Jauhiainen, Harri
Men's Discus B1 USA
Ruffalo, Richard
USA
Franks, Leroy
Finland
Kujala, Pekka
Men's Discus B2 Bulgaria
Sakelarov, Gueorgui
Finland
Heikkinen, Raimo
Poland
Godlewski, Andrzej
Men's Discus B3 Australia
Short, Russell
Great Britain
Ward, Jonathan
USA
Burris, Garland
Men's Discus C3 Ireland
Cassin, Paul
FR of Germany
Spangler, Walter
Yugoslavia
Dereta, Zeljko
Men's Discus C4 Great Britain
Walker, Michael
Norway
Anundsen, Ragnar
USA
Owens, Eric
Men's Discus C5 Great Britain
Williams, Paul
Netherlands
Noorduin, Willem
Italy
Loiacono, Giovanni
Men's Discus C7 Austria
Scheiber, Anton
Finland
Solmari, Timo
Netherlands
Sybes, Ruud
Men's Discus L5 Great Britain
Hayden, Ian
Great Britain
Lessiter, Brian
Poland
Waliszewski, Miroslaw
Men's Javelin 1B Canada
Reelie, Richard
USA
Heir, Douglas
Greece
Agourakis, Christos
Men's Javelin 1C Brazil
Pereira, Luis Claudio
FR of Germany
Henker, Siegmar
Yugoslavia
Nikolic, Milorad
Men's Javelin 2 Australia
Wallrodt, Bruce
Finland
Leinonen, Matti
FR of Germany
Nortmann, Hermann
Men's Javelin 3 Sweden
Laveborn, Mats
Finland
Saleva, Mikael
Yugoslavia
Peternelj, Marjan
Men's Javelin 4 Iran
Yar-Ahmadi, Mohammad-Hadi
Jamaica
Davis, Jefferson
FR of Germany
Schuhbauer, Johann
Men's Javelin 5 Iran
Abdollahzadeh, Javad
Kenya
Mosoti, Samson
Great Britain
Jones, Leslie
Men's Javelin 6 Kuwait
Al-Khulefi, Adnan
Israel
Wolf, Nachman
Kuwait
Mohamed, Aly
Men's Javelin A1-3A9L3 Poland
Karpinski, Slawomir
Canada
Belanger, John
USA
Jerome, John
Men's Javelin A2A9 Netherlands
van der Donk, Jos
FR of Germany
Simonazzi, Roberto
Australia
McGregor, Kerrod
Men's Javelin A3A9 FR of Germany
Burschgens, Hubert
Thailand
Kumtan, Sakul
Ireland
Tynan, Ronan
Men's Javelin A4A9 Finland
Kasma, Erkki
Canada
Enright, James
China
Sun, Chang Ting
Men's Javelin A6A8A9L6 Austria
Roth, Harald
Poland
Dabrowski, Jerzy
Japan
Ogura, Toshiaki
Men's Javelin B1 USSR
Guirnus, Vitautas
Finland
Sulisalo, Timo
Japan
Ozaki, Mineho
Men's Javelin B2 USSR
Mokhir, Alexandre
Finland
Heikkinen, Raimo
Poland
Godlewski, Andrzej
Men's Javelin B3 Australia
Short, Russell
Poland
Brzegowski, Jan
USSR
Kolyvanov, Andrei
Men's Javelin C4 Great Britain
Walker, Michael
Great Britain
Burns, Norman
Norway
Anundsen, Ragnar
Men's Javelin C5 Great Britain
Williams, Paul
USA
Johnson, Denton
FR of Germany
Quickert, Michael
Men's Javelin C6 South Korea
Kwon, Tae Joon
Brazil
Silva, Claudio Nunes
FR of Germany
Krieger, Stefan
Men's Javelin C7 Finland
Makinen, Antti
South Korea
Koh, Jang Hwan
Norway
Amundsen, Knut
Men's Javelin L4 Great Britain
Hayden, Ian
USA
Danberg, Scott
Poland
Maliszewski, Miroslaw
Men's Javelin L5 FR of Germany
Mimberg, Dirk
Iran
Rezaii, Ahmad
France
Laderval, Eric
Men's Club Throw 1A FR of Germany
Weber, Edund
Argentina
Haylan, Jose Daniel
Italy
D'Agostini, Paolo
Men's Club Throw C2 South Korea
Park, Se Ho
Great Britain
Varden, Steven
Ireland
Leahy, Thomas
Men's Club Throw C4 Great Britain
Walker, Michael
Great Britain
Burns, Norman
Austria
Fuchs, Josef
Men's Club Throw C5 Great Britain
Williams, Paul
USA
Johnson, Denton
FR of Germany
Quickert, Michael
Men's Club Throw C6 Japan
Matsui, Naoki
South Korea
Kwon, Tae Joon
Kuwait
Al-Mutairi, Fahed
Men's Distance Throw C1 South Korea
Ku, Keung Ho
South Korea
Lee, Keung Ho
South Korea
Yun, Ji Hwan
Men's Precision Throw C1 South Korea
Ku, Keung Ho
USA
Amin, Jayesh
Portugal
Marques, Antonio
Portugal
Alves, Joao
Men's Kick Ball C2 Ireland
McCormack, Michael
Portugal
Baltazar, Manuel
Ireland
Boland, David
Men's Pentathlon 1C FR of Germany
Henker, Siegmar
Brazil
Pereira, Luis Claudio
Austria
Etzlstorfer, Christoph
Men's Pentathlon 2 FR of Germany
Nortmann, Hermann
Finland
Leinonen, Matti
USA
Saunders, Kevin
Men's Pentathlon 3 FR of Germany
Weidkamp, Peter
Austria
Loisinger, Josef
Italy
Misturini, Renato
Men's Pentathlon 4 Austria
Pfaller, Walter
Belgium
van Ophem, Remi
FR of Germany
Schuhbauer, Johann
Men's Pentathlon 5-6 France
van den Abbeele, Rudi
FR of Germany
Weiberle, Eugen
Kuwait
Al-Khulefi, Adnan
Men's Pentathlon A4A9 Austria
Hartl, Manfred
Australia
Thomas, Bradley
Italy
Kuris, Alessandro
Men's Pentathlon B1 USSR
Guirnus, Vitautas
USSR
Sevastianov, Sergei
Poland
Kubacki, Zbigniew
Men's Pentathlon B2 USSR
Kalmykov, Vadim
USSR
Mokhir, Alexandre
USA
Osmon, James
Men's Pentathlon B3 USSR
Chepel, Oleg
Finland
Argillander, Hannu
Great Britain
Ward, Jonathan
Women's 100 m 1C Mexico
Torres, Leticia
FR of Germany
Hansen, Yolande
USA
Thompson, Mary
Women's 100 m 2 Italy
Porcellato, Francesca
USA
Zajac, Brenda
Mexico
Garcia, Dora
Women's 100 m 3 Italy
Bulleri, Sabrina
Canada
Kostelyk, Debbi
South Korea
Lee, Min Ok
Women's 100 m 4 USA
Ramsey, Charla
Mexico
Vazquez, Cecilia
Belgium
Pollet, Marie-Line
Women's 100 m 5-6 Mexico
Soto, Juana
France
Prieur, Martine

- - -

Australia
McIntyre, Deahnne
Women's 100 m A1-3A9L2 South Korea
Baek, Min Ae
France
Deconde, Valerie
Canada
Hamilton, Linda
Women's 100 m A4A9 Canada
Poumerol, Claude
FR of Germany
Schneider, Reinhild
Austria
Gambal, Karin
Women's 100 m A6A8A9L4 FR of Germany
Buddelmeyer, Petra
FR of Germany
Sachse, Jessica
Canada
Wildeman, Lynette
Women's 100 m B1 Spain
Santamarta, Purificacion
South Korea
Kim, Bang Wol
Italy
Inverni, Rossella
Women's 100 m B2 USSR
Jouravliova, Raissa
Brazil
Santos, Adria
USSR
Batalova, Rimma
Women's 100 m B3 China
Zhao, Jihong
New Zealand
Mancktelow, Lesli
Poland
Leja, Helena
Women's 100 m C6 Switzerland
Andrey, Zita
Brazil
Malsar, Marcia
Canada
Sauve, Sylvie
Women's 100 m C7 Ireland
Ward, Theresa
Norway
Vestengen, Siw Kristin
USA
Roth, Leslie
Women's 100 m C8 Ireland
Rock, Alma
Japan
Okada, Maki
Ireland
McMahon, Camilla
Women's 200 m 1C Mexico
Torres, Leticia
FR of Germany
Hansen, Yolande
USA
Waters, Jean
Women's 200 m 2 USA
Zajac, Brenda
Italy
Porcellato, Francesca
USA
Walters, Ann
Women's 200 m 3 Italy
Bulleri, Sabrina
USA
Durkin, Patricia
USA
Ramsey, Sherry Ann
Women's 200 m 4 Mexico
Vazquez, Cecilia
Belgium
Pollet, Marie-Line
USA
Ramsey, Charla
Women's 200 m 5-6 Australia
McIntyre, Deahnne
Mexico
Soto, Juana
USA
Driscoll, Jean
Women's 200 m A1-3A9L2 South Korea
Baek, Min Ae
France
Deconde, Valerie
Canada
Hamilton, Linda
Women's 200 m A4A9 FR of Germany
Schneider, Reinhild
Canada
Poumerol, Claude
Austria
Gambal, Karin
Women's 200 m A6A8A9L4 FR of Germany
Buddelmeyer, Petra
FR of Germany
Sachse, Jessica
Canada
Wildeman, Lynette
Women's 200 m C7 Norway
Vestengen, Siw Kristin
Portugal
Cabral, Maria Albertina
USA
Payne, Jacquelyn
Women's 200 m C8 Canada
Bergeron, Sylvie
USA
McCoy, Tiffani
FR of Germany
Saeger, Annette
Women's 400 m 1C Mexico
Torres, Leticia
FR of Germany
Hansen, Yolande
USA
Waters, Jean
Women's 400 m 2 Denmark
Lauridsen, Ingrid
Australia
McLellan, Yvette
USA
Walters, Ann
Women's 400 m 3 USA
Durkin, Patricia
Switzerland
Jutzeler, Daniela
Great Britain
Grey, Tanni
Women's 400 m 4 Denmark
Hansen, Connie
Mexico
Vazquez, Cecilia
USA
Hill, Maria
Women's 400 m 5-6 Mexico
Soto, Juana
Australia
McIntyre, Deahnne
USA
Driscoll, Jean
Women's 400 m A1-3A9L2 France
Deconde, Valerie
Canada
Hamilton, Linda
South Korea
Baek, Min Ae
Women's 400 m A6A8A9L4 FR of Germany
Buddelmeyer, Petra
Finland
Tervonen, Tanja
FR of Germany
Sachse, Jessica
Women's 400 m B1 USSR
Pankova, Tamara
Spain
Santamarta, Purificacion
Italy
Inverni, Rossella
Women's 400 m B2 USSR
Batalova, Rimma
Brazil
Santos, Adria
Brazil
Hermany, Anelise
Women's 400 m B3 China
Zhao, Jihong
Poland
Leja, Helena
USSR
Chmidek, Danute
Women's 400 m C7 Norway
Vestengen, Siw Kristin
Portugal
Cabral, Maria Albertina
Canada
Atkins, Sonja
Women's 400 m C8 Japan
Okada, Maki
Canada
Bergeron, Sylvie
FR of Germany
Saeger, Annette
Women's 800 m 1C Mexico
Torres, Leticia
France
Gossiaux, Florence
FR of Germany
Hansen, Yolande
Women's 800 m 2 Denmark
Lauridsen, Ingrid
USA
Lopy, Morrian
USA
Zajac, Brenda
Women's 800 m 3 USA
Cable-Brooks, Candace
USA
Ramsey, Sherry Ann
Switzerland
Jutzeler, Daniela
Women's 800 m 4 Denmark
Hansen, Connie
USA
Miller, Tracy
Ireland
McShane, Kay
Women's 800 m A1-3A9L2 Netherlands
Jansen, Janet
Canada
Hamilton, Linda
France
Deconde, Valerie
Women's 800 m B1 USSR
Pankova, Tamara
Italy
Inverni, Rossella
Yugoslavia
Okic, Refija
Women's 800 m B2 USSR
Batalova, Rimma
Brazil
Hermany, Anelise
USA
McClean, Paige
Women's 800 m B3 USA
Egensteiner, Patti
USSR
Chmidek, Danute
USA
Lacour, Stephanie
Women's 800 m C7 USA
Moucha, Susan
Canada
Lorincz, Norma
Canada
Head, Racquel
Women's 800 m C8 Japan
Okada, Maki
USA
Buchan, Barbara
FR of Germany
Saeger, Annette
Women's 1,500 m 1C FR of Germany
Hansen, Yolande
Mexico
Torres, Leticia
USA
Jannette, Monique
Women's 1,500 m 2 FR of Germany
Quell, Margit
USA
Cody-Morris, Ann
Denmark
Lauridsen, Ingrid
Women's 1,500 m 3 USA
Cable-Brooks, Candace
USA
Ramsey, Sherry Ann
Switzerland
Jutzeler, Daniela
Women's 1,500 m 4 Denmark
Hansen, Connie
USA
Miller, Maria Tracy
USA
Hill, Maria
Women's 1,500 m A1-3A9L2 Netherlands
Jansen, Janet
USA
Hunter, Sacajuwea
Canada
Hamilton, Linda
Women's 1,500 m B1 USSR
Pankova, Tamara
Italy
Inverni, Rossella
Yugoslavia
Okic, Refija
Women's 3,000 m A1-3A9L2 Netherlands
Jansen, Janet
USA
Hunter, Sacajuwea
South Korea
Kang, Myung Soon
Women's 5,000 m 2 FR of Germany
Quell, Margit
USA
Cody-Morris, Ann
Denmark
Lauridsen, Ingrid
Women's 5,000 m 4 Denmark
Hansen, Connie
USA
Miller, Tracy
Belgium
de Craene, Chris
Women's 10,000 m 2 FR of Germany
Quell, Margit
USA
Cody-Morris, Ann
Denmark
Lauridsen, Ingrid
Women's 4x100 m Relay 2-6 Italy
Balsamo, Milena
Bulleri, Sabrina
Porcellato, Francesca
Varano, Tina
USA
Driscoll, Jean
Durkin, Patricia
Graham, Kristine
Ramsey, Charla
Hong Kong
Cho, Ping
Chan, Kam Tim
Ng, Kam Mui
Wong, Mei Lan
Women's 4x200 m Relay 2-6 USA
Durkin, Patricia
Driscoll, Jean
Cable-Brooks, Candace
Zajac, Brenda
Mexico
Garcia, Dora
Castro, Araceli
Vazquez, Cecilia
Soto, Juana
Italy
Balsamo, Milena
Pozzobon, Cinzia
Porcellato, Francesca
Bulleri, Sabrina
Women's 4x400 m Relay 2-6 USA
Ramsey, Sherry Ann
Zajac, Brenda
Walters, Ann
Cable-Brooks, Candace
Australia
McIntyre, Deahnne
Jones, Meredith
Russell, Julie
McLellan, Yvette
Italy
Balsamo, Milena
Pozzobon, Cinzia
Varano, Tina
Porcellato, Francesca
Women's Marathon 2 USA
Oothou, Tami
USA
Walters, Ann
New Zealand
Hill, Patricia
Women's Marathon 3 USA
Cable-Brooks, Candace
USA
Ramsey, Sherry Ann
Japan
Maeda, Itsuko
Women's Marathon 4 Denmark
Hansen, Connie
USA
Miller, Tracy
Ireland
McShane, Kay
Women's Slalom 3 Japan
Ito, Yumi
Japan
Watanuki, Michiyo
New Zealand
Hill, Patricia
Women's Slalom 4 Japan
Sakauchi, Rumi
South Korea
Cho, Hyun Hee
Japan
Imaizumi, Schiharu
Women's Slalom C1 Great Britain
Taylor, Kerry
Great Britain
Johnson, Carol
USA
Graybeal, Lee
Women's Long Jump B1 Netherlands
van Rijswijk, Joke
Spain
Santamarta, Purificacion
USA
Bennett, Lori
Women's Long Jump B2 USSR
Jouravliova, Raissa
Austria
Susitz, Mariano
Norway
Ullmann, Mona
Women's Long Jump B3 USA
Egensteiner, Patti
China
Zhao, Jihong
New Zealand
Mancktelow, Lesli
Women's Shot Put 1B Puerto Rico
Bustamante, Isabel
Great Britain
Barr, Isabel
Jamaica
Wilson, Minette
Women's Shot Put 2 Kuwait
Al-Romi, Adelah
Ireland
Dodrill, Christina
USA
Rupert, Christine
Women's Shot Put 3 USA
Schwanger, Laura
Australia
Russell, Julie
Kenya
Wanjiru Njorogg, Lucy
Women's Shot Put 4 Yugoslavia
Milinkovic, Milka
USA
Carlton, Kathryne Lynne
Belgium
Pollet, Marie-Line
Women's Shot Put 5 Great Britain
Ripley, Dorothy
FR of Germany
Munker, Elka
Israel
Rubin, Zipora
Women's Shot Put B1 Australia
Molseed, Patricia
Great Britain
Ross, Denise
Canada
Lovegrove, Trish
Women's Shot Put B2 Yugoslavia
Vuksanovic, Nada
Norway
Ullmann, Mona
Canada
Wubisic, Ljiliana
Women's Shot Put C3 USA
Edwards, Susan
USA
Barletta, Kathleen
Great Britain
Trotman, Anne
Women's Shot Put C4 Netherlands
Bouwmeester, Ans
FR of Germany
Willms, Martina
Canada
Lynch, Marjorie
Women's Shot Put C7 Canada
Bouw, Joanne
Belgium
de Saint, Ann-Gael
Norway
Larsen, Birte Oddny
Women's Discus 1B Great Britain
Barr, Isabel
Puerto Rico
Bustamante, Isabel
Jamaica
Wilson, Minette
Women's Discus 2 USA
Rupert, Christine
Kuwait
Al-Romi, Adelah
Ireland
Dodrill, Christina
Women's Discus 3 USA
Schwanger, Laura
Ireland
Dunne-Fitzpatrick, Cathy
Australia
Russell, Julie
Women's Discus 4 USA
Carlton, Kathryne Lynne
Belgium
Pollet, Marie-Line
Poland
Sobolewska, Halina
Women's Discus 5 FR of Germany
Munker, Elka
Jamaica
Grant, Sylvia
France
Prieur, Martine
Women's Discus A6A8A9L4 FR of Germany
Jaenicke, Britta
Poland
Mielech, Zofia
FR of Germany
Zielonka, Barbel
Women's Discus B1 Great Britain
Ross, Denise
China
Song, Meijie
Austria
Monschein, Hildegard
Women's Discus B2 Poland
Vuksanovi, Nada
USSR
Jouravliova, Raissa
Canada
Toews, Jacqueline
Women's Discus C3 USA
Edwards, Susan
Ireland
Gallagher, Lorraine
Great Britain
Trotman, Anne
Women's Discus C7 Canada
Bouw, Joanne
Belgium
de Saint, Ann-Gael
Switzerland
Andrey, Zita
Women's Javelin 1B Jamaica
Wilson, Minette
Puerto Rico
Bustamante, Isabel
Great Britain
Barr, Isabel
Women's Javelin 2 Kuwait
Al-Romi, Adelah
Kenya
Muteti, Grace
USA
Rupert, Christine
Women's Javelin 3 USA
Schwanger, Laura
Kenya
Wanjiru Njorogg, Lucy
Australia
Russell, Julie
Women's Javelin 4 Poland
Sobolewska, Halina
USA
Carlton, Kathryne Lynne
Jamaica
Davis, Henrietta
Women's Javelin 5 Israel
Rubin, Zipora
Jamaica
Grant, Sylvia
FR of Germany
Munker, Elka
Women's Javelin A6A8A9L4 FR of Germany
Jaenicke, Britta
Australia
Smith, Donna
FR of Germany
Sachse, Jessica
Women's Javelin B1 FR of Germany
Otto-Lange, Brigitte
China
Song, Meijie
Austria
Monschein, Hildegard
Women's Javelin B2 Norway
Ullmann, Mona
FR of Germany
Madler, Heike
Poland
Sobiech, Maria
Women's Javelin C3 USA
Edwards, Susan
Australia
Gill, Karen
Great Britain
Trotman, Anne
Women's Javelin C7 Canada
Bouw, Joanne
Ireland
Ward, Theresa
USA
Hearn, Deborah
Women's Club Throw C3 USA
Edwards, Susan
Ireland
Gallagher, Lorraine
Great Britain
Woffinden, Anne
Women's Distance Throw C1 Portugal
Pinto, Olga
USA
D'Angelo, Tracy
Great Britain
Taylor, Kerry
Women's Precision Throw C1 Portugal
Pinto, Olga
Great Britain
Taylor, Kerry
Portugal
Costa, Emilia
Women's Pentathlon 3 USA
Schwanger, Laura
Australia
Russell, Julie
Ireland
Dunne-Fitzpatrick, Cathy
Women's Pentathlon 4 Belgium
Pollet, Marie-Line
USA
Carlton, Kathryne Lynne
Poland
Sobolewska, Halina
Women's Pentathlon 5-6 France
Prieur, Martine
Jamaica
Grant, Sylvia
Israel
Rubin, Zipora
Women's Pentathlon B2 USSR
Jouravliova, Raissa
Norway
Ullmann, Mona
Finland
Oikarainen, Jaana
Mixed 4x100 m Relay C2-3 Ireland
Boland, David
Costello, Martin
Gallagher, Lorraine
Jordan, Darrin
USA
Laing, Phillip
Jonas, Lee
Rivera, Rene
Osborn, David
Canada
Misciagna, Laura
Severin, David
Lavallee, Andre
Bone, Jamie